Kontakt

Apartamenty Nałęczów
ul. Wiercieńskiego
24-150 Nałęczów

tel 796 187 222
tel 794 781 333

 

Zobacz więcej

Apartamenty w Nałęczowie

Apartamenty Zdrojowe  znajdują się w cichej i urokliwej dzielnicy Nałęczowa przy ul. Wiercieńskiego 62, w odległości 800m od Parku Zdrojowego  ok 10 minut pieszo.
Lokalizacja apartamentu stanowi świetna bazę wypadowa do Kazimierza Dolnego , Wąwolnicy , Kozłówki i Lublina oraz na pobliskie trasy rowerowe i  stoki narciarskie.
W niedalekiej odległości od Osiedla znajduje się Mini Zoo , stadnina koni w Kęble , muzeum kowalstwa w Wojciechowie.
Na przeciwko apartamentu znajduje się budynek, w  którym od marca 2017 roku będziemy naszym gościom oferować Usługi medyczne z zakresu rehabilitacji i stomatologii estetycznej. Dla naszych gości przewidujemy rabaty i udogodnienia związane z pobytem i jednoczesnym leczeniem.

Zobacz więcej

 

o Nałęczowie

Nałęczów to niewielkie miasto położone strefie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Swój status uzdrowiska zdobyło dzięki źródłom wód mineralnych oraz wyjątkowemu mikroklimatowi, sprzyjający samoczynnemu obniżaniu ciśnienia tętniczego krwi oraz zmniejszaniu dolegliwości chorób serca.
Lecznicze właściwości Nałęczowa odkryto już na początki XIX w. Jednak to rok 1880 był dla niego przełomowy - lekarze sybiracy: Nowicki, Lasocki, Chmielewski-otworzyli zakład dla chorych. Nałęczów w stosunkowo krótkim czasie staje się jednym z bardziej znanych uzdrowisk na ziemiach polskich.

 

Zobacz więcej